Licitație publică - ANUNȚ IMPORTANT

Muzeul Național al Țăranului Român a demarat următoarea procedură de Licitație publică:

Licitație publică cu plic sigilat în vederea atribuirii contractului de închiriere a spațiului
situat la adresa str. Monetăriei, nr. 3 - Parter, Clădire corp A

11 martie 2019

Anunț de închiriere spații

Procedură închiriere spații

Procesul verbal al ședinței de deschidere și evaluare a ofertelor, care a avut loc azi, 26 martie 2019

27 martie 2019

Anunț de închiriere spații